Ну, он как бы бы был больше композитором чем пианистом..
Тема. Даніель Дефо та його роман “Життя і незвичайні та дивовижні пригоди Робінзона Крузо”Мета: познайомити учнів із окремими сторінками біографії Д.Дефо, сприяти створенню образа письменника – активної, мужньої, талановитої і працьовитої людини, познайомити з історією створення роману “Робінзон Крузо”; розвивати навички виразного читання, логічного мислення; виховувати інтерес до пригодницької літературиЕпіграф. Мінливих доль таких ніхто, мабуть, іще не знав… Д.Дефо Хід урокуІ. Вступне слово вчителяРобінзон Крузо – чи не найвідоміший у всьому світі літературний герой. Пригадайте, коли ви вперше зустрілися з цим героєм? Можливо, ця зустріч відбулася на сторінках ось такої тоненької дитячої книжечки, яку я тримаю зараз у руках.(Учитель демонструє окремі яскраві малюнки ізкнижки).Що ще малюками ви дізналися про Робінзона Крузо із цієї книжечки? (Герой потрапив на безлюдний острів, побудував там житло, вів господарство, зустрів П’ятницю). Звичайно, це видання – лише короткий переказ змісту великого роману англійського письменника Даніеля Дефо “Життя й незвичайні та дивовижні пригоди Робінзона Крузо”. Роман, який нараховує близько 300 сторінок, розповідає про те, як силою свого духу і волі до життя людина долає найскладніші випробування долі.ІІ. Мотивація навчальної діяльностіНайскладніші випробування випали і на долю автора “Робінзона Крузо” – Даніеля Дефо. Я пропоную перенестися в Англію кінця ХVІІ – першої половини ХVІІІ століття, щоб стати свідками дивовижного життя незвичайного англійця, який уславив своє ім’я створенням одного із найпопулярніших у світі літературних творів.ІІІ. Оголошення теми урокуІV. Вивчення нового матеріалу<span>
</span>
<span><span> План:
</span></span><span>1.Введение.Роль члена(членов)семьи в военное время.
2.Основная часть.Рассказ члена семьи о истории семьи.
3. Заключение.Война сильно повлияла на каждого из нас.
4.Список литературы.</span>
Макаров.В.А ! ← Был физиологом открывший один из проводящих путей в ЦНС !
Краснокочанная капуста, лимоны, апельсины, свекла, лук, ежевика, черника и шпинат.
При работе с натуральными красителями важно помнить о том, что главное - экспериментировать. В зависимости от того, какое количество ингредиентов вы возьмете, и сколько времени вы будете держать ткань в воде - цвет будет отличаться.
Чтобы покрасить ткань в розовый или красный цвет, используйте свеклу и чернику. Пигменты, которые в них содержатся, могут придать ткани очень красивый пыльный розовый цвет.
Для получения голубого и фиолетового оттенков используйте краснокочанную капусту и ежевику.
Чтобы получить медный и горчичный цвета, используйте обычную луковую шелуху.
Чтобы покрасить ткань в желтый цвет используйте лимонные и апельсиновые шкурки. Цедра придает ткани мягкий желтый цвет.
Чтобы покрасить ткань в мягкий зеленый цвет, попробуйте использовать шпинат. На самом деле со шпинатом получается не очень хорошо, так что для зеленого цвета можно взять обычную зеленку.