Я дуже люблю готувати різні страви, і мрію стати кулінаром. Моя улюблена страва це салат з печінки.Я його завжди готую на свята. Спочатку я обсмажую морку з цибулею, далі додаю печінку і додою спеції за смаком , тоді варю яйце і кришу , далі все кладу в одну миску і додаю кукурудзу, і все заправляю майонезом. Я дуже люблю готувати цей салат.
Я дуже весела( веселий), дівчинка( хлопчик). люблю розповідати різні анектоди, веселі та смішні історії. Над якими потім всі сміємося, чи це може буди клас, чи моя сім'я. Я не сумую, я постійно посміхаюсь, а тільки коли мене образять я можу заплакати, або дати здачі, а майже взагалі я завжди посміхаюсь, бо вважаю що сміх, продовжує життя!!
<span>Мета: повторити з учнями функції пейзажу в літературних творах; скласти твір-опис природи за картиною; розвивати творчу уяву школярів засобами мистецтва, будити почуття краси навколишнього світу, радість спілкування з ним; виховувати любов до рідної землі, бережливе ставлення до природи. Наочність: картини художників про природу, фото, поезії про природу. Хід уроку І. Організаційна частина. II. Робота з класом. 1. Оголошення теми і мети уроку. 2. Бесіда з учнями. а) Сьогодні ми на уроці будемо говорити про мистецтво, про красу мистецтва, про витвір мистецтва, про вплив його на думки і почуття людей. - Як ви гадаєте, хто причетний до мистецтва? (Художники, письменники, композитори, скульптори і т.д.) Митці покликані народом для того, щоб показати світові, насамперед, що життя прекрасне, що вже саме по собі воно є найбільшим і найвеличнішим з усіх мислимих благ. Щоб довести вам це, я зачитаю висловлювання про красу: Педагог, учитель В. Сухомлинський у листі до сина висловив таку думку: "Якщо дитину з дитинства виховують на красі, на хороших книгах, якщо у неї розвивається схильність до переживань, захоплення красою, то навряд чи вона стане людиною розбещеною, безсердечною". - А ми сьогодні поговоримо про те, як і за допомогою чого передає красу навколишнього світу художник. - Подивіться уважно на репродукції цих картин, фото. Що змальовано на них? (Красу природи). - Як називаються такі картини? Художники? (Пейзажами, пейзажистами). Давайте пригадаємо, для чого в творах використовується пейзаж. Пейзаж - ... . Це вид чи зображення якоїсь місцевості. Жанр живопису, в якому предметом зображення є природа. Отже, пейзаж - це жанр живопису. </span>
Свобо́да — можливість чинити вибір відповідно до своїх бажань, інтересів і цілей на основі знання об'єктивної дійсності. Юридично, свобода — це можливість людини поводитись відповідно до своїх волевиявлень, тобто робити все, що бажається...
Мабуть не раз у своєму житті кожен з нас чув вислів "працювати до сьомого поту". А чи кожен хоч раз так працював? Напевно що ні...
Щоб досягти тієї чи іншої цілі потрібно багато трудитися. Особливо, якщо ти хлібороб, сталевар чи будівельник. Звичайно, що є і інші, не менше фізично тяжкі професії. Але, я вважаю, що саме про цих робітників вислів "працюють до сьомого поту".