Ich lebe/spiele/wohne/heise/kusse/sehe/mache/kaufe/habe/werde/male
du lebst/spielst/wohnst/heist/kusst/siest/machst/kaufst/hast/wirst/malst
er. sie. es lebt/spielt/wohnt/heist/kusst/sieht/macht/kauft/hat/wird/malt
Wir leben/spielen/wohnen/heisen/kussen/sehen/machen/kaufen/haben/werden/malen
Ihr lebt/spielt/wohnt/heist/kusst/sieht/macht/rauft/habt/wirdet/malt
Sie
leben/spielen/wohnen/heisen/kussen/sehen/machen/kaufen/haben/werden/malen
Тема. Даніель Дефо та його роман “Життя і незвичайні та дивовижні пригоди Робінзона Крузо”Мета: познайомити учнів із окремими сторінками біографії Д.Дефо, сприяти створенню образа письменника – активної, мужньої, талановитої і працьовитої людини, познайомити з історією створення роману “Робінзон Крузо”; розвивати навички виразного читання, логічного мислення; виховувати інтерес до пригодницької літературиЕпіграф. Мінливих доль таких ніхто, мабуть, іще не знав… Д.Дефо Хід урокуІ. Вступне слово вчителяРобінзон Крузо – чи не найвідоміший у всьому світі літературний герой. Пригадайте, коли ви вперше зустрілися з цим героєм? Можливо, ця зустріч відбулася на сторінках ось такої тоненької дитячої книжечки, яку я тримаю зараз у руках.(Учитель демонструє окремі яскраві малюнки ізкнижки).Що ще малюками ви дізналися про Робінзона Крузо із цієї книжечки? (Герой потрапив на безлюдний острів, побудував там житло, вів господарство, зустрів П’ятницю). Звичайно, це видання – лише короткий переказ змісту великого роману англійського письменника Даніеля Дефо “Життя й незвичайні та дивовижні пригоди Робінзона Крузо”. Роман, який нараховує близько 300 сторінок, розповідає про те, як силою свого духу і волі до життя людина долає найскладніші випробування долі.ІІ. Мотивація навчальної діяльностіНайскладніші випробування випали і на долю автора “Робінзона Крузо” – Даніеля Дефо. Я пропоную перенестися в Англію кінця ХVІІ – першої половини ХVІІІ століття, щоб стати свідками дивовижного життя незвичайного англійця, який уславив своє ім’я створенням одного із найпопулярніших у світі літературних творів.ІІІ. Оголошення теми урокуІV. Вивчення нового матеріалу<span>
</span>
1.Дано: Решение
F=12H Формула: g=F/m
m=3кг g=12/3=4м/с2
g-? Ответ:4м/с^{2}
2.Дано: Решение:
m=200кг Формула: F=mg
g=0.2м/с^{2} F=200кг*0.2м/с^{2}=40H
F-? Ответ:40Н
Термин, чаще всего употребляющийся в речи и литературе как синоним морали, иногда — этики[1]. В ряде философских систем понятие нравственности обособляется от морали, хотя такая концептуализация носит авторский характер и не всегда соответствует обыденному словоупотреблению[2]. В таком, более узком, смысле понятие нравственности используется для обозначения части или уровня морали в целом[2], при этом под нравственностью в ряде случаев подразумевают внутреннюю или интериоризированную сторону морали, в то время как последняя рассматривается как внешняя по отношению к индивиду[3].
Значить замечать в себя то, что осознаешь как ценное и важное, несмотря ни на что. Свои потребности, эмоции, жизненные ценности. Относиться к себе как к разумной личности и осознавая это. Нельзя любит себя а уважать. А для этого необходимо чувствовать их и представлять себе собственную систему ценности, то иметь личную этику, пережитая во прошлом опыте. а он соткан из надежд и разочаровании стыда и позора от провалов. Торжество от триумфа; борьбы за признание и другое. Я так думаю